Follow your true nature

Tworzymy produkty inspirowane naturą. Dla wszystkich, którzy niezależnie od miejsca zamieszkania najlepiej czują się w otoczeniu przyrody. Wierzymy, że dokonując przemyślanych wyborów wywieramy pozytywny wpływ na nasze otoczenie. Nie musimy rezygnować z codziennych przyjemności, by stać się częścią zmiany na lepsze. Leaf to odpowiedzialna moda najwyższej jakości. Uniwersalne Kroje. Starannie wyselekcjonowane dzianiny. Lokalna produkcja. Solidne wykończenie. Ponadczasowe produkty, które cieszą długo po zakupie.

leafPosadzimy razem las

leafZa każdy sprzedany produkt zasadzimy w Twoim imieniu przynajmniej jedno drzewo. To zobowiązanie towarzyszy nam od pierwszego dnia działalności i zostaje z nami już na stałe. Skontaktuj się z nami i weź udział w najbliższej akcji sadzenia drzew.

Nasi partnerzy

Część przychodów ze sprzedaży przeznaczamy na wsparcie naszych partnerów. Są to pozarządowe organizacje non-profit, których działalność służy ochronie przyrody.
Jesteśmy otwarci na propozycje współpracy.

Skontaktuj się z nami, by zaangażować się w działania Leaf.

Jestesmy otwarci na ciekawe inicjatywy, a wszelkie pomysły przyczyniające się słusznej sprawie przyjmujemy z wielkim entuzjazjem

Jakość i trwałość produktów jest dla nas absolutnym priorytetem.


Do stworzenia produktów Leaf użyliśmy bawełny Premium o gramaturze od 210g do 330gm na m2. Wybraliśmy ją w wyniku selekcji spośród setek wysoko jakościowych, ekologicznych materiałów dostępnych na rynku. Kierowaliśmy się przy tym m.in. jakością surowca, ścisłością splotu i zdolnością materiału do powrotu do pierwotnych kształtów po wcześniejszym rozciągnięciu.

Nasze dzianiny charakteryzują się wysoką wytrzymałością na ścieranie, rozrywanie, rozciąganie oraz skręcanie. Zachowują przy tym swój szlachetny charakter i znakomicie się noszą

Wybrane materiały poddawane są dodatkowym procesom uszlachetniającym. takim jak czesanie i zanurzanie w specjalnych enzymach. Zabiegi te sprawiają, że stają się jeszcze gładsze i przyjemniejsze w dotyku.

Dzięki wykończeniu Premium produkty nie odbarwiają się w praniu i są mało podatne na wchłanianie zapachów.

Ubrania są także przyjazne w prasowaniu i nie brudzą materiałów z którymi się stykają -możesz śmiało założyć biały t-shirt pod bluzę Leaf nawet przed jej pierwszym praniem.

Uniwersalne kroje ubrań zostały przygotowane przez profesjonalistów z pasją. Współnie z Leaf projektanci przenieśli swoje doświadczenia zebrane w największych korporacjach modowych na grunt zgodny z ich przekonaniami. Dzięki ich pracy, ubrania Leaf leżą znakomicie na niemal każdej sylwetce

Wszystkie elementy ubrań Leaf powstają w Polsce, na obszarze o promieniu 15 kilometrów. Pozwala nam to na eliminację zbędnego transportu i bezpośredni nadzór nad produkcją.

Do wykonania nadruków używamy farb wodnych. Są one w pełni ekologiczne i biodegradowalne. Są także bezwonne i znacznie mniej wyczuwalne w dotyku od tradycyjnych nadruków. Zachowują przy tym wysoką trwałość.

Dowiedz się więcej o tym, jak powstają produkty Leaf

leafleafWielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość

Produkty pakujemy i zabezpieczamy w opakowaniach wykonanych wyłącznie z naturalnych surowców. Korzystamy z usług najefektywniejszych środowiskowo firm kurierskich. Promujemy idee recyklingu i zmniejszania produkcji odpadów. Proponujemy gotowe sposoby na ponowne wykorzystanie naszych opakowań, odzieży, oraz innych przedmiotów codziennego użytku.

Zobacz, jak wysyłamy nasze produkty

Cenimy bezpośrednie zaangażowanie w słusznej sprawie. Skontaktuj się z nami aby wziąć udział w najbliższej edycji sadzenia drzew, sprzątania lasów i jezior oraz pozostałych działaniach.

Gwarantujemy aktywnie spędzony czas na świeżym powietrzu i zapewniamy okazję na pogłębienie wiedzy.

Dołącz do społeczności Leaf i odbierz rabat 10% na swoje pierwsze zakupy.

Nie śmiecimy w lesie, nie śmiecimy w Internecie. Otrzymasz od nas tylko najważniejsze informacje

Newsletter

Get Discount 40% Off

Dołącz do nas i odbierz 10% zniżki na pierwszy zakup 40% off